Sunucu Kiralama

Sunucu Kiralama

Sunucu kiralamak için Cloudeos’un yüksek performans veren, güvenli ve hızlı alt yapısına sahip fiziksel sunucu donanımından kendinize özel bir alanı barındırma hizmetini kullanmak amacıyla yararlanabilirsiniz. Yenilikçi, ekonomik, hızlı ve herhangi bir güvenlik problemi yaşamayan sunuculardan sadece kullanmak istediğiniz hizmetin bedeli tahsil edilecek olup fiziksel veya donanımsal herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Kiralayacağınız sunucuda saklanacak verileriniz, sunucu teknolojisinin en yeni hizmetlerinden faydalanacaktır. Size ait kontrol paneli sayesinde güncelleme, destek ve diğer taleplerinizi kolayca tanımlayabilir, destek ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Cloudeos Sunucularıyla Yüksek Güvenlik ve Performans Hizmetinden Yararlanın

Çok kısa sürede sahip olabileceğiniz sunucuların lokasyonunu ve dağıtımını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Eşsiz özelliklere sahip paketlerden ihtiyacınız karşılayacak tüm hizmetleri bulabilir, herhangi bir ek maliyetle karşılaşmadan satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Son teknoloji Hex Core makinalar, ECC RAM ve RAID SSD depolama ile donanımlıdır. Ayrıca KVM sanallaştırılmış sunucularımız yüksek performans ve güvenlik sağlar. SSD sabit diskler sayesinde websitenizin performansındaki belirgin artışa tanıklık edeceksiniz! Üstelik bunların tamamı saatlik faturalandırıldığı için sadece kullandığınız kadar ödeyeceksiniz. Ek maliyetlerle ve şişirilmiş faturalarla karşılaşmayacaksınız.

Sunucu Kiralama

Yüksek Hız & Anında Güncelleme

Bütün sunucularımız son teknoloji makinelerde en iyi performansı verecek şekilde tasarlanmıştır. 1TB/saniye ağ ara yüzüne sahip sunuculara geçiş yaptığınızda sitenizdeki performans artışına hazırlıklı olun! Geniş bandwith ile ayda 1 TB sunulan planlar katlanarak artmaktadır. Paketinizi veya aldığınız herhangi bir hizmeti güncellemek isterseniz bu gelişmiş kontrol panelinden kolayca yapabilir, kapasite değerlerini dinamik olarak güncelleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için destek ekibimize kolayca erişebilirsiniz.