Hakkımızda

CloudEOS(Elastic, Optimised, Secure Cloud Services) Bulut Servisleri Sunmak amacıyla 19 Nisan 2016 tarihinde resmi olarak hizmet vermeye başlamıştır. CloudEOS – Beta International Holding bünyesinde şirket kuruluşundan önce 2014 yılında %100 Türk Yerli Sermayesi ile 10 kişilik yazılım ve arge ekibi ile faliyetlerine başlamış, iki yıllık dönem sonunda bulut platformu için gerekli tüm yerli yazılım/mühendislik firması olarak yerel ve global pazara hizmet verecek şekilde hazırlamıştır. Proje tüm dünya geneline hizmet veren global bir projedir.

CloudEOS ile ilgili detaylı bilgiye www.cloudeos.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

CloudEOS Topluluk Sayfaları’nda yer alan tüm bilgiler, sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımıza genel bilgi verme amaçlıdır. Sitede kullanılan herhangi bir içerikte yer alan, kod ve/veya komut parçacıklarının çalıştırılması sonucunda oluşacak her türlü sorumluluk kullanıcının bizzat kendisine aittir, CloudEOS’un burada herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitede yer alan yorumlar ve makaleler kullanıcıların kendi insiyatifleri ile yazdıkları bilgilerdir, yorum ve makalelerle ilgili CloudEOS’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.